DUK

Kaip mes susitiksime?

Pačioje pradžioje galime susiskambinti, jeigu jūs gyvenate Vilniuje, susitiksime jaukioje kavinėje patogioje vietoje. Taip pat yra galimybė susiskambinti per „Skype“. Abiem pusėms labai svarbu kalbėtis ir pradėti kurti santykius iš anksto. Tačiau nesijaudinkite, paprastai toks pokalbis kelia daug juoko ir linksmybių.

 

Kiek žmonių filmuos mūsų vestuves?

Daugeliu atvejų filmuojame ir fotografuojame dviese, papildydami vienas kitą. Profesionaliai įrašome ceremonijos bei vakarinės dalies (tostai, palinkėjimai) garsą.

 


Kaip atrodo jūsų darbas vestuvių dieną?

Daugelis jūsų svečių manys, kad esame draugai, su kuriais jie niekada nebuvo susitikę. Mes tikrai nepriversime jūsų jaustis nepatogiai. Jums patiks laikas, kurį praleisime kartu. Paprastai jūsų vestuvių dieną mes filmuojame apie 12 valandų - nuo pasiruošimo iki vidurnakčio.

 

Ką mes gauname?

Visų pirma, nuostabią ir emocingą istoriją apie jus ir jūsų ypatingą dieną. Tai yra svarbiausias dalykas, kurį norime jums suteikti. Mes tikime, kad meilės negalima paversti filmo minutėmis. Mūsų darbas visada yra labai individualus ir orientuotas į žmones. Nepaisant to, poros mielai gauna trumpą filmą, kuris trunka apie 3–5 minutes, bei ilgesnę istoriją, trunkančią apie 20 - 25 minutes. Taip pat, jeigu renkates mus ir kaip fotografus - gausite papildomai 300 - 350 aukštos raiškos retušuotų nuotraukų.

 


Kiek kainuoja jūsų darbas?

Kaina pagrįsta ir pritaikyta jūsų asmeniniam pageidavimui. Į visus savo vestuvių filmus įdedame daug laiko, savo emocijų ir širdies. Pinigai nėra mūsų prioritetas, tačiau, žinoma, turėkite omeny, kad tai yra sezoninis darbas ir mūsų gyvenimo šaltinis. Mūsų paketai prasideda nuo €800.

 

Kaip mes galime rezervuoti sau datą?

Jei jūsų data yra laisva ir pasikalbėję su mumis norite, kad mes būtume jūsų vestuvių dienos dalimi, mes pasirašysime sutartį ir bus sumokamas 30% avansas nuo iš anksto sutartos sumos.

 

Kodėl verta rinktis mus kaip vieną video ir foto komandą ?

 

Mes esame tik dviese, o kuo mūsų mažiau - tuo paprasčiau. Nėra blaškymosi. Lengviau dirbti. Lengviau atsipalaiduoti Jums ir mums pagauti Jūsų natūralias emocijas.

 

Ar galite atvykti į mūsų vestuves, net jei jos vyksta kitoje šalyje?

Žinoma! Mes mėgstame vestuves kelionėse! Vestuvių kelionės mums yra svarbi istorijos kūrimo proceso dalis ir pačios savaime daro labai didelę įtaką mūsų darbui.